صفحه اصلی

ترموستات

آلیاژگران، دنیای کنترل

زیمنس به عنوان یک مبتکر جهانی در حال هدایت و توسعه روند پیشرفت ترموستات‌ها برای آینده است، ترموستات‌هایی با استانداردهای صرفه‌جوییA+ EN15232 که در کناردیگر محصولات این شرکت در عین حفظ رفاه ساکنین، کاهش هزینه های انرژی و نگهداری را تضمین می کند.

این ترموستات ها با توجه به عملکرد به سه دسته ی ترموستات های هوشمند، ترموستات های مستقل و ترموستات های تحت شبکه تقسیم می شوند که مناسب جهت فن کویل، پمپ، گرمایش از کف، سرمایش سقفی، VAV ، بویلر، رادیاتور و شیرآلات  می باشند. ویژگی های خاص و منحصر به فرد این ترموستات ها داشتن سنسور های دقیق و با کیفیت داخلی بوده که این ترموستات ها را از دیگر ترموستات های موجود در بازار متمایز می کند . 

طیف بسیار وسیعی از ترموستات ها با قابلیت هایی همچون:

  • با صفحه ی نمایش/ بدون صفحه ی نمایش
  • توکار/روکار
  • قابلیت فرمان به شیر کنترلی،فن، هیتر برقی و …
  • دارای 1 یا 2 سیگنال خروجی on/0ff، 0…10V ، 3POS
  • تک فصل / دو فصل
  • دو لوله/ 4 لوله

ترموستات‌های هوشمند(Smart Thermostat)

این سری از ترموستات ها به دلیل وجود سنسورهای داخلی قدرتمند خود، می‌توانند دما، رطوبت و همچنین کیفیت هوای داخل را اندازه‌گیری کنند. همچنین این ترموستات‌ها را می‌توان در هر زمان و هر مکانی با استفاده از اپلیکیشن‌های هوشمند، از راه درور کنترل کرد.

ترموستات‌های مستقل( Standalone Thermostats)

ترموستات‌هایی  با کاربری های مسکونی و تجاری که علاوه بر نصب سریع و آسان ، به راحتی قابل تنظیم و کنترل می باشند.  این سری از ترموستات‌های اتاق تمام نیازهای HVAC مانند گرمایش یا سرمایش، فن‌کویل‌ها و تنظیم هوای متغییر را برطرف می ‌کنند.

ترموستات‌های ارتباطی (Communicating Room Thermostats)

 این سری از ترموستات‌های ارتباطی زیمنس با سنسور های بسیار حساس خود و ارائه سرویس سریع و قابل اطمینان اطلاعات ،از طریق پروتکل BACnet،KNX ،MODbus  پیشنهاد مناسب برای پروژه های هوشمندسازی ساختمان هستند.