صفحه اصلی

سیستم های اعلان و اطفای حریق

آلیاژگران، دنیای کنترل

زمانی‌که بحث از ایمنی ساختمان پیش می‌آید، نحوه اجرای آن بیش از پیش اهمیت پیدا میکند.سیستم اعلان و اطفای حریق Cerberus PRO زیمنس ، راه‌حلی مناسب برای حفاظت در برابر آتش سوزی است. شرکت آلیاژگران، مجموعه‌ای از دانش کاربردی و مشاوره تخصصی را برای طراحی، نصب و راه اندازی سیستم های اعلان حریق را ارائه می‌دهد

اطلاعات محصول

تمام عناصر ایمنی در یک سیستم

سیستم اعلان و اطفای حریق Cerbruse زیمنس شامل مجموعه‌ جامعی از تجهیزات، مانند دتکتورهای دود، حرارت، شعله و گاز، برای تشخیص نشانه های حریق و فلاشرها و آژیر ها برای هشدار می باشدکه طراحی، اجرا و استفاده درست از این سیستم، مانع از خطرات مالی و جانی می گردد.

تشخیص

با پیدایش اولین نشانه‌ خطر آتش‌سوزی، سیستم به‌طور خودکار فعال می‌شود و اقدامات لازم را انجام می‌دهد. تکنولوژی تشخیص Cerberus زیمنس برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها وجود دارد، همچنین می‌تواند موقعیت‌های واقعی و غیر واقعی را بدون هیچ خطایی به خوبی تشخیص دهد به عبارتی زیمنس آلارم بی خطا را تضمین کرده تا به فراتر از آن‌چه که از ایمنی در نظر دارید، برسید و از هر گونه خطرات احتمالی جلوگیری کنید.

هشدار و تخلیه

سیستم اعلان و اطفای حریق Cerberus زیمنس به کمک دو هشدار صوتی و بصری توجه تمام افراد و کارکنان را به خود جلب می‌کند. همچنین زمانی‌که زنگ هشدار به صدا در می‌آید، راه‌حل‌های ما به تخلیه سریع و منظم افراد در مسیرهایی ایمن و عاری از دود و هدایت آن‌ها به مکانی امن کمک می‌کند.

اطفای حریق

در زمان آتش‌سوزی هر ثانیه با ارزش است و نباید آن‌ها را از دست داد؛ اما این مسئله تنها محدود به نجات و تخلیه افراد نمی‌شود، بلکه در زمان آتش‌سوزی باید از تجهیزات و اموال هم محافظت کرد و آسیب‌ها را تا حد ممکن کاهش داد.

پس برای تجهیزات پر‌هزینه و حساس باید تمهیداتی در نظر داشته باشید.سیستم اطفای حریق Cerberus زیمنس با استفاده از فناوری‌های پیشرفته شامل سیستم‌های اطفای حریق طبیعی یا شیمیایی به همراه سیستم‌های ترکیب‌شده از گاز و آب، ایمنی تجهیزات شما را نیز تأمین می‌کند

مدیریت خطر

تیم فنی آلیاژگران به شما کمک می‌کند تا ایمنی تمام ساختمان خود را به صورت یک‌جا و به‌راحتی کنترل کنید. سیستم مدیریت خطری که برای گسترش‌های احتمالی ساختمان شما در آینده هم جوابگو است. بنابراین فرقی نمی‌کند ساختمان شما تا چه اندازه بزرگ یا کوچک باشد، سیستم اعلان و اطفای حریق ما بر اساس یک پلتفرم باز به همراه یک ساختار مدولار کار می‌کند که انعطاف‌پذیری در مقیاس را به شما ارائه ‌دهد.

فضای ابری (cloud)

اتصال سیستم‌های اطفای حریق Cerberus به فضای ابری، به شما امکان دسترسی برای کنترل چندین محل یا ساختمان را به‌طور همزمان می‌دهد. بنابراین حوادث به سرعت اطلاع رسانی می‌شوند، همچنین اطلاع به‌موقع از حوادث، میزان عملکرد و پاسخگویی را بالا برده، در نتیجه شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه آسیبی خطرات را پشت‌سر بگذارید.

خدمات

سیستم اعلان و اطفای حریق باید به‌طور منظم و همیشگی، به صورت یک‌پارچه عمل کند. مجموعه کاملی از خدمات با همکاری تیم فنی آلیاژگران این یک‌پارچگی را برای مدت‌های طولانی تضمین می‌کند. سرویس‌هایی که شرکت آلیاژگران به شما ارائه میکند، شامل انجام خواسته‌های شما در کنار مدرن بودن در زمان حال و همچنین گسترش سیستم‌ها بر اساس اهداف و نیازهای شما در آینده می‌باشد.