صفحه اصلی

شِشِک

حفاظت در برابر انفجار، در هزاران سیستم .

حفاظت در برابر احتراق از سال 1975

کمپانی ششک از سال 1975 تا کنون، تامین کننده ی جهانی محصولات ضد انفجار الکتریکی برای تهویه مطبوع و هوشمندسازی ساختمان و همچنین برای کاربردهای صنعتی و حفاری دریایی بوده است . محصولات ضد انفجارِ ششک در ارتباط با سایر تجهیزات کنترلی بوده و متناسب با فناوری های روز دنیا می باشد.از سال 1374 تا کنون آلیاژگران با وارد کردن  محصولات ضدانفجاری Schischek، به شریک مهمی برای مشاوران،کمپانی‌ها، نصب‌کننده‌ها،   OEM‌ها تبدیل شده است.

حفاظت از انفجار باید 100 درصدی باشد!

مهندسین به ششک به عنوان متخصص محصولات ضد انفجار و به ما به عنوان مشاور، نصاب و پیمانکار اعتماد دارند.تمام محصولات Schischek Ex دارای گواهی و مطابق با آخرین استانداردها و مقررات، تولید و تأیید شده‌اند. همچنین بر اساس مدل و نوع حافظت، طیف وسیعی از محصولات ششک مطابق با دستورالعمل‌های ATEX برای عملیات‌هایی در حوزه Ex در تمامی مناطق 0، 1، 2، 20، 21و 22  ارائه می گردد.

محصولات ضد انفجار ششک در حوزه تهویه مطبوع و هوشمندسازی ساختمان

تجهیزات ششک با تمام سیستم‌های کنترل و هوشمندسازی ساختمان‌ سازگار هستند. در نتیجه، با ترکیب محصولات Schischek با تجهیزات کنترلی ساختمان، سیستم‌های قابل اعتماد و مطابق با استانداردهای حفاظتی Ex اجرا میگردد که به عنوان نمونه می‌توان به دمپرهای آتش و دود در مناطق اسپری رنگ، سیستم‌های خروجی در آزمایشگاه‌های شیمیایی، اتاق‌های باتری، تصفیه خانه‌های فاضلاب، ایستگاه‌های پمپاژ و غیره اشاره کرد.

محصولات ضد انفجار ششک در حفاری offshore و onshore و shipbuilding

شرایط محیطی خاص، نیاز به طراحی دقیق و الزامات ویژه، هم در ساخت‌و‌ساز وهم در تجهیزات دارد. یکی از الزامات در سکوهای نفت و گاز و همچنین در FPSO ، این است که دمپرهای دود کمتر از سه ثانیه بسته شود که شرکت ششک در طی آزمایشات سخت، به یک مفهوم کاملاً جدید در مهندسی محرک‌ها رسیده است که علاوه بر رعایت الزام فوق، این محرک ها را با آلیاژ ویژه و محفظه‌های فولاد ضد زنگ ساخته تا  این محصول کاملا مناسب برای offshore باشد.

صنایع ماشین سازی، داروسازی و شیمیایی

فرقی نمی‌کند که شما به کنترل جریان هوا درتاسیسات داروسازی یا کنترل دمای تانک‌های رنگ، در صنعت ماشین‌سازی نیاز دارید، Schischek راه‌حل‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای را به‌طور مشخص برای کنترل یکپارچه ارائه می‌کند.تجهیزات ضد انفجار ششک کاملا سازگار با تمام جنبه های هوشمندسازی بوده و از آن‌جایی‌که نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند، بسیار مقرون به صرفه می باشند و همچنین  ایمنی و اطمینان در برنامه‌ریزی، نصب، و عملکرد را تضمین می کنند.

تصفیه خانه های آب و ایستگاه های کمپرسور

محصولات ششک به خاطر داشتن بالاترین کلاس حفاظتی، اندازه فشرده (جمع‌و‌جور) و جابه‌جایی آسان بسیار مورد استقبال قرار می گیرند. همچنین ما با ارائه راه‌حل‌هایی مانند تهویه‌های Ex و کنترل دقیق دما بسیاری از مشکلات به وجود آمده در تاسیسات صنعتی را حل کرده ایم .


کدام تجهیز بایستی ضد انفجار باشد؟

در تصویر زیر یک سیستم هوارسان معمول را نشاند می دهد و مشخص می کند که کدام تجهیز بایستی در مناطق EX  قرار بگیرد و کدام فقط در مناطق امن( این طرح هیچ تاکیدی بر کامل بودن ندارد)

01

02

03

04

05

06

07

08