صفحه اصلی

میترها

آلیاژگران، دنیای کنترل

میتر

تخصیص دقیق انرژی و آب مصرفی سیستم های گرمایشی، سرمایشی،  رادیاتورها و فن کویل ها

1-انرژی میتر های حرارتی و برودتی اولتراسونیک

اندازه گیری دقیق با استفاده از تکنولوژی اولتراسونیک

انرژی میتر های WKW30/WFK3 و 2WR6 میزان دقیق مصرف انرژی در جریان های m3/h   60 تا 0.6  از دمای 90 تا 105 درجه سانتی گراد را مطابق با MID  اندازه گیری می کند .مجهز به ماژول های بازیابی اطلاعات از روی دستگاه و یا از راه دور بوده و به لطف تکنولوژی اولتراسونیک ، پایداری طولانی مدت و اندازه گیری قابل اطمینانِ جریان های حجم پایین نیز تضمین می گردد.

انواع انرژی میتر برای ارائه دقیق میزان مصرف

میترهای زیمنس، میزان مصرف دقیق آب گرم ، سرد و انرژی گرمایشی، سرمایشی را در بخش های مختلف ساختمان‌ مشخص می‌کنند. خروجی‌های استاندارد M-bus و pulse به آسانی در سیستم‌های هوشمندسازی ساختمان‌ها ادغام شده و با قابلیت کنترخوانی بی‌سیم، کار را برای کاربران بسیار ساده کرده است.

وجود اجزای تأیید شده و فناوری‌های مدرن، تضمین‌کننده حداکثر دقت، اطمینان و عمر طولانی این محصولات است. این میترها علاوه بر رعایت الزامات E1434 ،مطابق با قوانین و الزامات MID طراحی شده‌اند. همچنین این میترها تا 15 سال بدون نگهداری و تعمیرات خاصی ماندگاری دارند.

میتر های حرارتی و برودتی نوع Impeller

(Impeller type heat/cooling meters)

انرژی میتر های گرمایش و سرمایش WFM/WFN مجهز به یک سنسور حساس بوده که برای اندازه‌گیری دقیق و صحیح مصرف انرژی برای جریان های  0.6 تا 2.5 M3/h به کار می‌رود. این میتر ها کاملاً با کلاس 3 MID مطابقت داشته و یک سیستم اثربخش در مدیریت انرژی و هزینه ها می باشد. با این سری از میتر های زیمنس تمامی داده های انرژی ثبت و صدور صورتحساب برای کلیه واحد های یک ساختمان فراهم است.

تخصیص هزینه انرژی(Energy cost allocation)

یک راه حل عالی و اقتصادی برای ساختمان های مسکونی و اداری

تشخیص دقیق هزینه های های انرژی هر واحد براساس مصرف واقعی انرژی. همچنین کنترل از طریق سایت، رابط مادون قرمز، ریموت از راه دور و کنترل به صورت اتوماتیک برای این نوع از میترها در دسترس است.

کنتور آب(Water meters)

کنتور آب سرد و گرم، میزان دقیق مصرف آب گرم یا سرد را مطابق با MID در بازه ی m3/h 0.6 تا 2.5  اندازه گیری می کند.این سری از کنتورهای زیمنس مناسب ترین انتخاب برای تفکیک آب مصرفی در سیستم‌های آب خانگی، ساختمان‌های مسکونی یا غیرمسکونی یا به‌طورکلی سیستم‌های تأمین آب است.

قابلیت نصب در همه حالت ها، تکنولوژی کنتور خشک، دقت اندازه گیری بالا، رسوب آب و افت فشار حداقلی را از دیگر ویژگی های این سری از کنتورهای زیمنس است .