صفحه اصلی

سنسور

آلیاژگران، دنیای کنترل

با سنسورهای زیمنس لذت داشتن هوای سالم را در خانه خود تجربه کنید.

این سنسورها، داده ها را با نهایت سرعت و دقت ضبط و منتقل می‌کنند که موجب کنترل دقیق و در پی آن کاهش مصرف انرژی در کل سیستم‌های HVAC ساختمان می‌شود. همچنین به دلیل وجود نوآوری‌هایی مانند عملکرد تست یک‌پارچه، سنسورهای چندکاره و نصب و استفاده راحت، خرید این سنسورها نوعی سرمایه‌گذاری برای آینده محسوب می‌شود. بنابراین مطمئن باشید، خیلی بیشتر از آن‌چه می پردازیند، خدمات و سرویس در اختیارتان قرار می‌گیرد.

سنسور گرد و غبار ریز

با سنسورهای گرد و ‌غبار زیمنس، محیط‌ داخل ساختمان را پاکیزه کنید.

ذرات درشت گرد و غبار حداکثر می توانند به داخل بینی، دهان و حلق راه پیدا کنند اما ذرات ریز به قطر 2.5 میکرومتر می توانند به اعماق بیشتر و نواحی حساس مجرای تنفسی و ریه نفوذ کنند و باعث سرطان ریه و بیماری های قلبی-عروقی شوند.

 این نوع از این سنسورها برای نظارت و کنترل هوای داخل خانه، ادارات یا هر گونه فضای داخلی طراحی شده‌اند تا مکمل دستگاه‌های سرمایش، گرمایش زیمنس، برای ایجاد هوایی سالم در محیط‌های داخلی یاشند.

سری جدید سنسورهای زیمنس به صورت اختصاصی برای کنترل ذرات گرد و غبار تا pm2.5 طراحی شده اند تا در کنار دیگر سنسورهای کنترل رطوبت، CO2، دما و VOC،  محیطی کاملا سالم و بهداشتی را برای ساکنین فراهم آورند.

سنسور دما

اندازه گیری دقیق و قابل اطمینان در هر ساختمانی

 تاثیر کنترل دما بر میزان کارایی افراد ثابت شده است، دمای کمتر و یا بیشتر از بازه ی مورد قبول 20 تا 23 درجه سانتی گراد، باعث کاهش چشمگیر کارایی افراد می گردد. از طرفی کنترل دقیق دما از فاکتورهای مهم حفظ شرایط خوب تولید (GMP)در صنایع داروسازی، اتاق تمیز و … بوده که سنسورهای دمای زیمنس با تمام سیگنال‌های خروجی  passive  و active  انتخاب مناسب برای حساسیت ها و اندازه گیری های مهم است.

سنسورهای active خیلی سریع می‌توانند از طریق محدوده ی وسیع و قابل تنظیم خود با شرایط محیطی سازگار شوند. واکنش سریع و دقت اندازه گیری بالا، صرفه جویی در مصرف انرژی در عین حفظ دمای اتاق درشرایط مطلوب ، روش نصب نوین و آسان به لطف طراحی متناسب ، از دیگر ویژگی های سنسور دمای زیمنس است.

سنسورهای رطوبت

ثبات حداکثری در اندازه گیری تحت هر شرایطی

سنسورهای رطوبت زیمنس همراه با گواهینامه های FDA، GMP و کالیبراسیون دقیق که اندازگیری بی خطا و کنترل بهینه انرژی‌ را برای سال‌ها حتی در شرایط سخت تضمین می‌کند . به لطف وجود خاصیت اندازه‌گیری خازنی، این سنسورها یک عمر خدمات دقیق و ثابتی را بدون نیاز به نگهداری‌های خاص فراهم کرده و اجرای قابل اطمینانی را حتی در کاربری های خاص همچون آزمایشگاه های تحقیقاتی، اتاق تمیز و بخش های ایزوله را تضمین می کند.

سنسور کیفیت هوا

رفاه بیشتر درعین صرفه جویی 

آلودگی هوای داخل ساختمان ها، جایی که ما 90 درصد عمر خود را میگذرانیم، به 2 الی 5 برابر محیط بیرون می رسد. میزان آلودگی هوای داخل ساختمان به شرایط ساختمان، تعداد ساکنین، نوع فعالیت و کیفیت هوای اطراف ساختمان بستگی دارد. انتشار VOC  (Volatile organic compounds) از وسایل و اجزای ساختمان، به میزان قابل توجهی، کیفیت هوای داخل ساختمان را تحت تاثیر قرارمی دهد و باعث سندروم ساختمان بیمار  sick building syndrome (SBS) در افراد می گردد، از طرفی در طی یک مطالعه انجام شده بر روی کیفیت هوای 92 کلاس درس در زمستان و تابستان، مشخص گردید؛ غلظت دی اکسید کربن روزانه در زمستان در 92 درصد کلاس ها و در تابستان در 28 درصد کلاس ها بیشتر از 1000ppm بوده است. CO2  نقش مهمی را در میزان یادگیری و تمرکز افراد دارد، کاهش سطح CO2 ، سطح کارایی را تا 18 درصد افزایش می دهد و یکی از فاکتور های مهم دراتاق جلسات و کلاس های درس است.سنسورهای کیفیت هوای (VOC+ CO2) زیمنس ، این آلودگی را به حداقل ممکن رسانده و کیفیت هوای داخل ساختمان را تضمین می کند.

سنسور فشار

قدرت و دقت در اندازه گیری که تمامی الزمات را رعایت کرده است.

ارائه طیف وسیعی از تجهیزات اندازه گیریِ فشارِ مایعات،گازها، آب، گازهای سردخانه ای و جریان هوا از رنج های بسیار پایین تا رنج های بسیار بالا. به لطف پایداری طولانی مدت و نوآوری  در عناصر اندازه گیری، عملکرد دقیق این سنسورها در کاربری های خاص همچون آزمایشگاه های تحقیقاتی، اتاق تمیز و بخش های ایزوله تضمین شده است.

سنسور جریان

انعطافپذیر در اندازه گیری جریان

ارائه سنسورهای جریان ،سوئیچ‌های جریان و سنسورهای سرعت برای اندازه‌گیری دقیق و مورد اطمینان، که خروجی‌های DC 0…10 V و 4…20 mA، حداکثر دقت در اندازه گیری و صرفه جویی در انرژی را تضمین می کند.

سنسور Flush mount

حداکثر کارایی در عین طراحی و زیبایی منحصر به فرد

سنسور های توکار زیمنس محدود به سنسورهای کانالی، مستغرق و اتاقی معمولی نمی شود.این سنسورها در عین ظرافت و طراحی منحصر به فرد خود، به طور همزمان سه متغیر دما،رطوبت و کیفیت (VOC+ CO2)هوا را اندازه گیری کرده که در عین صرفه جویی حداکثری، دقت در اندازه گیری را تضمین می کنند.

سنسور های یکپارچه

یک اتاق، یک سنسور

طیف وسیعی از سنسور های یکپارچه اتاق و داکت برای تشخیص دقیق و همزمان دما، رطوبت و کیفیت هوا( CO2 +VOC ) که حداکثر دقت در اندازه گیری، صرفه جویی در انرژی، خرید تجهیزات، نصب، سربندی و سرمایه گذاری مطمئن را تضمین می کند. (CO/VOC, CO₂/T and CO₂/ T/r.h)